• Slovensky
  • Česky

Komplexné portfólio Avita produktov

Avita International® má vo svojom sortimente 16 jedinečných produktov. Sú vyvinuté s využitím najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je tiež skutočnosť, že sa vyrábajú v spolupráci so spoločnosťou VitaTech International®, ktorá patrí medzi globálnych lídrov v oblasti výroby prírodných produktov a má za sebou viac ako 60-ročné skúsenosti. Jednotlivé kategórie Avita produktov sú dôsledne rozvrhnuté tak, aby dokázali účinne pôsobiť proti rôznym škodlivým vplyvom a podporovať ochranu zdravia človeka počas celej dĺžky trvania jeho života.

mums.jpgkids.jpgadults.jpgseniors.jpg

Ak patríte aj vy k ľuďom, ktorí nechcú pasívne čakať na to, aké vplyvy prostredia na ich organizmus prevážia a nechcú riskovať ani „len" zhoršenie svojho zdravotného stavu, naopak, chcú aktívne a plnohodnotne žiť a využívať všetky výdobytky modernej doby, podrobný prehľad našich produktov vám pomôže pri výbere vhodného prípravku na podporu vášho zdravia, ako aj zdravia a vitality vašich blízkych, priateľov či známych.

Zdravie je ako dobrý priateľ. Nedokážete ho doceniť, kým ho nestratíte.

Presvedčte sa o kvalite našich produktov a služieb. Veríme, že oceníte aj našu snahu o ich neustále zlepšovanie a vaše sympatie časom prerastú do pevného, dlhodobého vzťahu.

 

Ľutujeme, ale na sklade nie je také množstvo tovaru. Skúste objednať menšie množstvo.
Ľutujeme, tento tovar je vypredaný.
Získajte dopravu zadarmo! Stačí ešte nakúpiť tovar za 100,00 € a my kuriérsky poplatok vo výške 3,00 € zaplatíme za vás!